Sklepy stacjonarne:

ul. Słoneczna 4, Bielany Wrocławskie

Pn-Pt 9:30 - 19:00 / Sb 11:00 - 15:00

ul. Rzymska 29, Warszawa

Pn-Pt 10:00 - 18:00 / Sb 10:00 - 18:00

Zamówienia telefoniczne:

Maciek 574-129-806

sklep@growweed.pl
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Co warto wiedzieć o kwitnieniu konopi?
Co warto wiedzieć o kwitnieniu konopi?

Uprawy konopi indyjskich w Polsce, są zakazane i zgodnie z prawem każdy, kto zajmuje się ich uprawą, podlega karze pozbawienia wolności. Są jednak konopie, które zostały dopuszczone do obrotu i każdy może zająć się ich hodowlą, jeśli posiada odpowiednie warunki oraz grunt rolny pod uprawę. Aby taka uprawa odniosła satysfakcjonujące efekty, należy zapewnić konopiom odpowiednie warunki do kwitnienia. Co warto wiedzieć o kwitnieniu konopi? Zaraz Ci opowiemy...

czytaj całość »
Czy nasiona konopi są legalne?
Czy nasiona konopi są legalne?

Z pewnością wielu z nas się zastanawia nad tym, czy nasiona konopi są legalnie sprzedawane w Polsce, skoro marihuana jest zakazana, a jej uprawa grozi więzieniem. Jak to dokładnie jest, że na portalach aukcyjnych i ogłoszeniowych można spotkać bardzo wiele ofert sprzedaży nasion różnorodnych odmian marihuany, a jednak Polskie Prawo dopuszcza możliwość handlu oraz spożywania nasion konopi? Za chwilę wszystko wyjaśnimy i powiemy Ci, dlaczego nasiona marihuany są legalnym towarem i są dopuszczone do obrotu oraz konsumpcji.

czytaj całość »
Marihuana obok najpopularniejszych używek - część 2
Marihuana obok najpopularniejszych używek - część 2

W poprzednim wpisie pisaliśmy na temat kawy i herbaty, jako jednych z powszechnie stosowanych używek obok marihuany. W tym tekście napiszemy na temat innych używek. Bardzo niewinnych i niezwykle przyjemnych oraz oczywiście legalnych. Wszystkie jednak należą do grupy produktów, które wpływają bardzo silnie na nasz organizm oraz receptory w mózgu odpowiadających za uzależnienia. Jeżeli jesteście ciekawi co to takiego, zapraszamy do czytania...

czytaj całość »
Marihuana obok najpopularniejszych używek - część 1
GrowWeed - Marihuana obok najpopularniejszych używek - część 1

Marihuana uznawana jest za niebezpieczny i bardzo uzależniający narkotyk. Obok innych, znanych człowiekowi używek, stoi bardzo wysoko w hierarchii pod względem spożycia oraz uprawy. Mimo zakazów oraz bardzo poważnych restrykcji i groźby więzienia, wiele osób nadal skutecznie uprawia marihuanę w ukryciu. Czym jest marihuana i dlaczego wszyscy się jej boją? Czym różni się od innych używek, które spożywamy każdego dnia? Postaramy się o tym opowiedzieć. 

czytaj całość »
Polska staje się jednym z liderów w produkcji olejów CBD
Polska staje się jednym z liderów w produkcji olejów CBD

Jeszcze niedawno zastanawialiśmy się, czy konopie medyczne będą legalne w Polsce. Było wiele kontrowersji, pytań i wątpliwości. Politycy zastanawiali się nad jej wpływem na nasze społeczeństwo. Obecnie nikt się nie zastanawia. Wiele osób po prostu przyjęło legalizację z dystansem i chociaż sami nie korzystają z jej dobrodziejstw, nie są ani przeciwnikami, ani zwolennikami. Cokolwiek byśmy nie powiedzieli, medyczna marihuana, a w szczególności oleje CBD, stały się prawdziwym hitem sprzedaży, a Polskie firmy zwiększają dynamicznie swój udział w rynku konopi. 

czytaj całość »
Rynek medycznej marihuany rośnie dynamicznie. Co warto o nim wiedzieć.
Rynek medycznej marihuany rośnie dynamicznie. Co warto o nim wiedzieć.

Medyczna marihuana od pewnego czasu jest legalizowana w wielu krajach, w tym również w Polsce. Zainteresowanie wykorzystaniem oraz możliwościami konopi, jest bardzo duże. Konopiami interesują się również producenci wyrobów tytoniowych oraz alkoholowych. Ogromne koncerny amerykańskie inwestują miliardy dolarów w możliwość wykorzystania konopi do swoich celów produkcyjnych. Rynek konopi jest tak samo atrakcyjny, jak ryzykowny. Potencjał drzemiący w konopiach, jest ogromny, ale równie ogromne może okazać się ryzyko. 

czytaj całość »
Jakie rodzaje bólu może zniwelować olejek CBD?

 Ból nie jest niczym przyjemnym, ale bardzo pożytecznym i potrzebnym w naszym organizmie. Chociażbyśmy chcieli się go pozbyć raz na zawsze, informuje nas, że dzieje się coś niedobrego w naszym ciele. Przeszywający ból, to jednak nic fajnego, więc zawsze chcemy go jak najszybciej uśmierzyć i sprawić, aby zniknął. Nie jest to jednak ani proste, ani zdrowe dla organizmu, ponieważ leki dostępne w aptekach, to czysta chemia. Jest jednak na to bardzo dobry i skuteczny sposób! Czytaj dalej, a dowiesz się, jak pozbyć się bólu!

czytaj całość »
11 zastosowań konopi, o których mogłeś nie wiedzieć!

  

Konopie siewne są niezrównanym źródłem witamin i składników odżywczych. Posiadają właściwości lecznicze oraz są niedocenionym jeszcze źródłem białka, oraz kwasów Omega. Zastosowania kulinarne, to jednak tylko część możliwości, którymi mogą poszczycić się konopie włókniste Jeśli masz ochotę poznać ich zastosowanie dla życia człowieka, zapraszamy do przeczytania tego artykułu!

czytaj całość »
Systemy hydroponiczne

Rośliny, które rosną bez ziemi czy piasku, a na automatycznie kontrolowanych stanowiskach z odżywkami to już norma. Nie jest niezdrowa, nie szkodzi środowisku i przypomina naturę bardziej niż mogłoby się wydawać.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl