ul. Słoneczna 4, Bielany Wrocławskie

Pn-Pt 9:30-18:00 / Sb 10:00-12:00


ul. Farysa 44B - wjazd od ul.Prozy, Warszawa

Pn-Pt 10:00 - 18:00 / Sb 11:00 - 15:00


ul. Słupska 21, Poznań

Pn-Pt 09:30 - 17:30 / Sb 09:30 - 14:30

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Filtry węglowe CAN FILTERS

Skuteczny układ wentylacji wymaga wydajnych filtrów. Z Can Filters możesz mieć pewność, że Twoja mała farma pod dachem jest pod tym względem właściwie zabezpieczona. Producent tej marki oferuje produkty specjalnego przeznaczenia do miejsc szczególnie narażonych na intensywne zapachy, wilgotność i temperaturę, np. obiektów gastronomicznych. Filtr węglowy, dzięki któremu growbox zachowa zapachową neutralność, wystarczy na co najmniej 18 miesięcy intensywnej pracy bez utraty swoich doskonałych właściwości.

Filtry węglowe do growboxa - CAN Filters

Układ wentylacyjny w growboksie służy wyprowadzaniu na zewnątrz dwutlenku węgla powstałego przy fotosyntetyzowaniu. Przy okazji poza namiot uprawowy przedostają się intensywne zapachy. Właśnie ich neutralizacji służy filtr węglowy, zamontowany na specjalnym kołnierzu w ujściu przewodu wentylacyjnego. Te powszechnie znane i polecane produkty spełniają najwyższe normy efektywności dzięki innowacyjnej formule Lite Virgin Activate Carbon – warstwom węgla ze specjalnymi przewodami do cyrkulacji powietrza wewnątrz powłok.

W growshopie GrowWeed mamy dla Ciebie wydajne wkłady pasujące do każdego typu wentylatora. Dysponujemy dużym wyborem gotowych natychmiastowego użycia filtrów o różnych średnicach. Specjalistyczne akcesoria firmy gwarantującej sprawdzoną jakość i pracę zgodną z oczekiwaniami otrzymasz u nas w cenie o kilkanaście procent niższej niż przeciętnie oferowanej na rynku. Z aktywnym i niezawodnym blokerem zapachów Can Filters Twoja uprawa nie wpłynie na komfort codziennego życia z zielenią pod jednym dachem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl