Sklepy stacjonarne:

ul. Słoneczna 4, Bielany Wrocławskie

Pn-Pt 9:30 - 18:00 / Sb 11:00 - 15:00

ul. Farysa 44B - wjazd od ul.Prozy, Warszawa

Pn-Pt 10:00 - 18:00 / Sb 10:00 - 15:00

Zamówienia telefoniczne:

Wrocław 574 129 806

Warszawa 574 704 806

sklep@growweed.pl
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Lampy TNEON

Belgijski producent sprzętu do upraw domowych oferuje linię innowacyjnego oświetlenia TNeon, z której produkty kupisz w naszym growshopie GrowWeed.pl. W asortymencie są nie tylko wydajne lampy sodowe, przeznaczone do różnych zadań związanych z procesem wzrostu roślin. Oprawy, zasilacze i odbłyśniki zostały przystosowane do stałej wymiany żarówek, które można zmieniać w zależności od prac, które będziesz prowadził w Twoim growboxie. Lampy TNeon są kompatybilne z namiotami uprawowymi Secret Jardin, stanowiąc ważne uzupełnienie kompletnego zestawu do prowadzenia uprawy.

Lampy TNEON – innowacja od Secret Jardin

Pomysły twórców linii TNeon opierają się na osiągnięciu efektów większej skuteczności świetlnej przy zwykłej nominalnej mocy, co sprawi, że Twoje królestwo roślin może stawać się coraz wydajniejsze przy znacznej redukcji kosztów. Tradycyjne źródła światła oparte na technologii sodowej zazwyczaj należało zaopatrzyć w systemy odprowadzające nadmiar gorąca. Nowoczesne lampy TNeon emitują o wiele mniej ciepła, dzięki czemu można oszczędzić kolejną porcję energii niezbędną do pracy urządzeń wentylacyjnych. Dostępne w różnokolorowych opakowaniach, pozwalają rozróżnić żarówki przeznaczone do okresu kwitnienia, całej wegetacji i klonowania roślin. 

Innowacyjne lampy od Secret Jardin w sklepie stacjonarnym GrowWeed we Wrocławiu i w naszych katalogach w Internecie dostępne są bez zbędnego oczekiwania. Specjalnie dla miłośników upraw pod dachem przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę cenową. Można zapłacić jeszcze mniej przy zakupie kompletnych zestawów growboksów z urządzeniami, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na bogatsze wyposażenie domowej farmy z ulubionymi roślinami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl