ul. Słoneczna 4, Bielany Wrocławskie

Pn 9:30-17:30 / Wt-Pt 9:30-18:00 / Sb 10:00-12:00


ul. Farysa 44B - wjazd od ul.Prozy, Warszawa

Pn-Pt 10:00 - 18:00/ Sb 11:00- 15:00


ul. Słupska 21, Poznań

Pn-Pt 09:30 - 17:30 / Sb 09:30 - 14:30

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Producenci

Systemy hydroponiczne

Większości osób prowadzenie hodowli roślin kojarzy się z koniecznością przesadzania sadzonek, cyklicznej wymiany ziemi i częstego podlewania. Tradycyjna metoda uprawy faktycznie wymaga dużych nakładów pracy, istnieje jednak dla niej ciekawa alternatywa – sadzenie roślin w systemach hydroponicznych. Z wyborem zestawu do takiej formy hodowli wiąże się wiele zalet. Pozwala ona zaoszczędzić miejsce przeznaczone na uprawę, a przy tym uzyskać satysfakcjonujące plony. Jest to możliwe nie tylko dzięki gęstemu zasiewowi, ale także przyspieszonemu wzrostowi oraz rozwojowi roślin hodowanych w wodzie. Zapraszamy do zakupów w naszym growshopie.

Systemy hydroponiczne w GrowWeed

Do hydrouprawy niezbędne jest zastosowanie gotowego systemu składającego się z naczyń i urządzeń służących do regulacji poziomu substancji odżywczych. W naszym sklepie mamy ogromny wybór specjalistycznych zestawów funkcjonujących z wykorzystaniem rozmaitych technologii. Systemy hydroponiczne charakteryzują się ogromną wygodą dla użytkownika przy zakładaniu i prowadzeniu uprawy w czterech ścianach – przejmują od niego wiele zadań związanych z doglądaniem i obsługą sadzonek podczas procesu wegetacji. Wszystkie łączy podobny model działania – połączenie miejsca na rozwijający się układ korzeniowy ze zbiornikami na substancje odżywcze, które zastąpią życiodajną glebę, a także z nowoczesnymi urządzeniami, które mają za zadanie kontrolować poziom przepływu i dozowanie płynów niezbędnych do powodzenia uprawy. Dostępne w GrowWeed systemy hydroponiczne od najważniejszych producentów na rynku są dostępne w promocyjnych cenach, dzięki którym decyzja o profesjonalnej hodowli roślin we własnym pokoju nie musi stać się ogromnym wyzwaniem finansowym.

Akcesoria

Propagatory

Atami Wilma

Nutriculture

Ebb & Flood

EcoGrower

Flo-Gro

Gro-Tank NFT

Multi-Duct NFT

Panda

Alien Hydroponic

Plant!t

AeroFlo

RainForest 2

AutoPot

Amazon

Water/Aqua Farm

Dutch Pot

AutoPot 1Pot 15L Moduł 6mm AutoPot 1Pot 15L Moduł 6mm
Producent: AutoPot
Cena: 90,00 zł
szt.
zobacz więcej
AutoPot 1Pot 15L Moduł 9mm AutoPot 1Pot 15L Moduł 9mm
Producent: AutoPot
Cena: 110,00 zł
szt.
zobacz więcej
AutoPot 1Pot 15L - 4 donice + 47L zbiornik AutoPot 1Pot 15L - 4 donice + 47L zbiornik
Producent: AutoPot
Cena: 569,05 zł 599,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
AutoPot 1Pot XL 25L Moduł AutoPot 1Pot XL 25L Moduł
Producent: AutoPot
Cena: 165,00 zł
szt.
zobacz więcej
AutoPot Easy2Grow 8.5L - 4 donice + 47L zbiornik AutoPot Easy2Grow 8.5L - 4 donice + 47L zbiornik
Producent: AutoPot
Cena: 399,00 zł 420,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Systemy hydroponiczne - zalety

Systemy hydroponiczne umożliwiają także zoptymalizowanie kosztów zużycia wody, ponieważ w przeciwieństwie do tradycyjnej uprawy zapewniają większe nawilżenie powietrza i wymagają rzadszego podlewania. To jednak nie wszystko Oferują one również komfort hodowania roślin w estetycznych warunkach oraz zwalniają hodowcę z konieczności ciągłego monitorowania warunków uprawy. Dzięki temu możesz spokojnie wyjechać na długi weekend, nie martwiąc się o to, komu powierzyć opiekę nad Twoimi roślinami. Oferujemy systemy dostępne w różnych rozmiarach, które można stosować zarówno w domu, jak i na zewnątrz – np. w ogrodzie lub szklarni. Każdy z nich zawiera kompletny zestaw elementów niezbędnych do rozpoczęcia profesjonalnej uprawy. Zapraszamy do zakupu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl