ClickCease

ul. Słoneczna 4, Bielany Wrocławskie

Pn - Czw 09:30 -17:30/ Pt 09:30 -17:00 / Sb 12:00-15:00


ul. Farysa 44B - wjazd od ul.Prozy, Warszawa

Pn-Pt 10:00 - 18:00/ Sb 11:00 - 14:00


ul. Słupska 21, Poznań

Pn-Pt 09:30 - 17:30 / Sb 09:30 - 14:30

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
 
Producenci

Opcje przeglądania

Advanced Hydroponics of Holland

Advanced Hydroponics of Holland – Sprawdź jakość od Holenderskiego producenta nawozów, boosterów oraz środków zabezpieczają rośliny przed pleśnią! Najlepsza cena! Dostawa w 24h!
Final Solution zapewnia dobry czysty smak plonu, czyści rośliny ze zbędnych minerałów, stosować przez ostatnie 7-14 dni,
Dutch Formula Grow + Bloom + Micro to trzyskładnikowa seria nawozów,
Root Stimulator na wzrost korzeni,
Grow and Bloom Excelerator, Enzymes+ to enzymy czyszczące korzeń i zwiększające przyswajalność odżywki. Jak zabezpieczyć uprawę roślin przed grzybami i pleśnią? Do każdego rodzaju podłoża (hydroponika, aeroponika, kokos, gleba). Nawozy Na outdoor i indoor.Firma Advanced Hydroponics of Holland jest tradycyjnym producentem nawozów płynnych i suplementów diety do uprawy roślin.

Nawozy Advanced Hydroponics of Holland nadają się do każdego rodzaju podłoży uprawowych i zawsze możesz mieć pewność, że dostarczasz swoim roślinom dobrze zbilansowane i wydajne odżywianie. Dodatkowo korzystanie z  produktów Advanced Hydroponics of Holland jest bardzo proste.

Dutch Formula Grow Advanced Hydroponics of Holland

Rekomendowane połączenie holenderskiej formuły 1, 2 i 3 podczas 18 godzinnego etapu wegetacji to najlepsza gwarancja wysokiej jakości wyników i mocnych, zdrowych roślin o soczyście zielonych liściach. Holenderska Formuła GROW stwarza ostateczne warunki do produkcji roślinnej w kolejnym etapie. Powinieneś zaprzestać stosowania GROW między 21 a 30 dniem po wejściu roślin w dwunastogodzinną fazę kwitnienia.

Mieszając składniki mineralne Dutch Formula z wodą, uzyskasz bogate i zbilansowane odżywienie dla swoich roślin. Holenderska formuła jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów podłoży uprawowych. Wyczerpujące informacje o dawkowaniu można znaleźć na tej stronie.

Dutch Formula Bloom Advanced Hydroponics of Holland

Kwitnienie jest produktywną częścią życia rośliny. Holenderska formuła BLOOM to „dieta mocy” do produkcji kwiatów. BLOOM zapewnia, że Twoje rośliny otrzymają odpowiednią równowagę składników odżywczych, aby zachęcić do optymalnego wzrostu kwiatów najwyższej jakości.

Mieszając składniki mineralne Dutch Formula z wodą, uzyskasz bogate i zbilansowane odżywienie dla swoich roślin. Holenderska formuła jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów podłoży uprawowych.

Dutch Formula Micro Advanced Hydroponics of Holland

Przekonasz się, że MICRO jest sekretem sukcesu, wspierając uprawę podczas całego cyklu życia. Holenderska formuła MICRO składa się z silnej mieszanki składników odżywczych z chelatowanymi mikroelementami w połączeniu z unikalnymi buforami pH, zapewniając w ten sposób dodatkową moc i stabilność wzrostu.

Zastosowanie holenderskiej formuły wykracza poza systemy hydroponiczne. Dutch Formula może być stosowany do WSZYSTKICH podłoży. Wszyscy hodowcy na Ziemi i plantatorzy kokosów widzieli, jak to się dzieje.

Mieszając składniki mineralne Dutch Formula z wodą, uzyskasz bogate i zbilansowane odżywienie dla swoich roślin. Holenderska formuła jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów podłoży uprawowych. Wyczerpujące informacje o dawkowaniu można znaleźć na tej stronie. Znajdź lokalnego sprzedawcę detalicznego.

Power Growth/Bloom excellarator Advanced Hydroponics of Holland

Ten „excellarator wzrostu/kwitnienia” wspomaga przede wszystkim tworzenie zielonej materii i kwiatów. Nadaje się do ciągłego dodawania do podlewania, a także pomaga rozwiązać problemy z dolegliwościami roślin i szkodnikami. „Excellarator wzrostu/kwitnienia” należy dodawać do podlewania przez cały okres wegetacji z wyjątkiem ostatnich 2 tygodni.

Power Root stimulator Advanced Hydroponics of Holland

Oryginalny „stymulator korzeni” jest używany przez wielu regularnych hodowców. Wpływa na tworzenie się tkanek bezpośrednio w obszarze korzeni lub tam, gdzie korzenie zaczynają się formować. Dzięki „stymulatorowi” korzenie rozwijają się szybciej i są znacznie silniejsze. Po klonowaniu korzenie ukształtują się nawet o 50% szybciej.

Advanced PK Advanced Hydroponics of Holland

Advanced PK to wysokiej jakości nawóz o zrównoważonym stosunku fosforu do potasu, stanowiący doskonały dodatek do kształtowania pąków, wydłużania fazy kwitnienia i rozwoju owoców.

Fosfor daje roślinom więcej energii (cukrów) do rozwoju aktywnego i zdrowego systemu korzeniowego, a potas poprawia transport wody, dzięki czemu wszystkie pąki kwiatowe mogą w pełni wyrosnąć. To połączenie w Advanced PK jest słusznie nazywane „top bloomer” i dlatego jest niezbędnym ogniwem w każdej fazie kwitnienia i zbioru.

Advanced PK jest zalecany jako uzupełnienie receptury Dutch Formula, od pierwszego rozwoju kwiatu do tygodnia przed zbiorem.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl