ul. Słoneczna 4, Bielany Wrocławskie

Pn 9:30-17:30 / Wt-Pt 9:30-18:00 / Sb 10:00-12:00


ul. Farysa 44B - wjazd od ul.Prozy, Warszawa

Pn-Pt 10:00 - 18:00/ Sb 11:00- 15:00


ul. Słupska 21, Poznań

Pn-Pt 09:30 - 17:30 / Sb 09:30 - 14:30

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Producenci

Wentylacja Growboxa

W tej kategorii znajdą Państwo najwyższej jakości urządzenia do wentylacji oraz filtracji powietrza, a także szeroki wybór akcesoriów, dzięki którym zapewnicie swoim uprawom świeże, czyste powietrze pozbawione niepożądanych zapachów. Zapraszamy od zakupów w naszym growshopie.

Wentylatory i akcesoria do growboxa

Dobre warunki uprawy Twoich roślin oznaczają także utrzymanie odpowiedniej temperatury wewnątrz namiotu uprawowego. Sprzęt i elementy instalacyjne, jakich wymaga wentylacja growboxa, muszą stworzyć skuteczny układ pozwalający na regulowanie poziomu ciepła i i utrzymanie ruchu powietrza. Sercem całej instalacji będzie wydajny wentylator, ale zestaw growbox powinien zostać zaopatrzony także w szczelny przewód do odprowadzania nadmiaru gorąca wytworzonego przez lampy. Całość powinno uzupełnić urządzenie sterujące, które zapewni utrzymanie poziomu stałej temperatury bez większych wahań. Dzięki takim warunkom roślinom z Twojej uprawy nie będą zagrażać niespodziewane sytuacje, które mogłyby źle wpłynąć na ch prawidłową wegetację. Urządzenia i akcesoria do skompletowania układu odpowiedzialnego za prawidłowy poziom temperatury w Twoim growboksie – stacjonarny i przenośny wentylator, przewód, przyłącze i materiały izolacyjne – znajdziesz w rewelacyjnej cenie, dzięki której nie będziesz musiał godzić się na żaden kompromis w sferze jakości.

Akcesoriawentylatory do growboxa

Wentylatorywentylatory do growboxa

Przewody wentylacyjne przewody wentylacyjne, wentylatory do growboxa

Tłumiki akustycznetłumiki akustyczne, wentylatory do growboxa

KOMBOwentylatory do growboxa zestawy

Wentylator mieszający Monkey Fan 16W Wentylator mieszający Monkey Fan 16W
Producent: Secret Jardin
Cena: 87,30 zł 97,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
  • promocja
Wentylator mieszający Monkey Fan 30W Wentylator mieszający Monkey Fan 30W
Producent: Secret Jardin
Cena: 138,60 zł 154,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
  • promocja
Wentylator stojący RAM 40cm 3-biegowy Wentylator stojący RAM 40cm 3-biegowy
Producent: RAM
Cena: 144,00 zł 160,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Wentylator stojący RAM 45cm 4-biegowy 140W Wentylator stojący RAM 45cm 4-biegowy 140W
Producent: RAM
Cena: 409,50 zł 455,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Wentylator mieszający 20cm RAM 15W z klipsem Wentylator mieszający 20cm RAM 15W z klipsem
Producent: RAM
Cena: 81,00 zł 90,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Typy/rodzaje wentylatorów w pomieszczeniu do uprawy (growbox)

Istnieje wiele różnych wentylatorów, a każdy z nich służy swojemu celowi. Samo kupienie starego wentylatora bez znajomości jego funkcji i specyficznego zastosowania sprawi, że będziesz żałować źle wydanych pieniędzy, a efekty uprawy roślin w namiocie uprawowym będa marne

Poniżej dzielimy 4 głównych typów wentylatorów ( konopie uwielbiają zdrową cyrkulację powietrza) pod kątem ich głównego zastosowania w procesie uprawy.

Wentylatory mieszające, oscylacyjne: Wentylator oscylacyjny będzie poruszał powietrzem w twoich roślinach. Jest jednymi z najtańszych dostępnych wentylatorów i pomoże Ci utrzymać chłodne i dobrze wentylowane pomieszczenie do uprawy.

Wentylatory kanałowe: Idealny system wentylacyjny powinien umożliwiać wentylację wywiewna i nawiewna. Najlepsze wentylatory kanałowe do pomieszczeń do uprawy mogą albo wtłaczać powietrze, albo je wyciągać. Wentylatory kanałowe służą do efektywnego usuwania powietrza łącznie z wilgocią. Ich zaletą jest możliwość usunięcia nieprzyjemnych zapachów.

Wentylatory promieniowe: Wentylatory, w których powietrze jest zasysane osiowo i tłoczone promieniowo, czyli przepływ powietrza jest prostopadły do osi wirnika. Posiadają większy spręż i wydajność aniżeli wentylatory osiowe.

Wentylatory radialne skrzyniowe: Wentylatory radialne tego typu mają wyższe ciśnienie i mogą transportować powietrze na większą odległość.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl