ul. Słoneczna 4, Bielany Wrocławskie

Pn 9:30-17:30 / Wt-Pt 9:30-18:00 / Sb 10:00-12:00


ul. Farysa 44B - wjazd od ul.Prozy, Warszawa

Pn-Pt 10:00 - 18:00/ Sb 11:00- 15:00


ul. Słupska 21, Poznań

Pn-Pt 09:30 - 17:30 / Sb 09:30 - 14:30

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Nawozy do uprawy roślin top 2021

Nawozy do uprawy roślin

Nawóz Advanced Nutrients 

  • Bloom;
  • Micro;
  • Grow;

to wyjątkowy nawóz dla upraw glebowych, hydroponicznych lub kokosowych. To trio zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby wyhodować bujny, gęsty ogród, niezależnie od wybranego podłoża. 

Każda  butelka nawozu jest doskonale opracowana, aby zapewnić Twoim roślinom odpowiednią proporcję składników odżywczych na każdym etapie ich wzrostu. Grow służy do zwiększenia wzrostu roślin w fazie wegetatywnej, Micro pomaga zwiększyć wzrost roślin i zwiększyć produkcję kwiatów, a Bloom jest przeznaczony do wytwarzania wspaniałych, gęstych pąków.

Formuła ma idealnie zrównoważone pH. Zaawansowane składniki odżywcze zawierają również unikalną chelatację, która umożliwia dotarcie większej ilości składników odżywczych do korzeni rośliny, zapewniając możliwie najzdrowsze rośliny.

CANNA

Kolejny polecany nawóz do upraw to produkt firmy CANNA

Producent nawozów wprowadza wyraźny podział na sposób uprawy roślin. Do wyboru mamy:

 

Hodowcom uprawiającym rośliny we włóknach kokosowych polecamy 

Canna Coco A+B - nawóz bazowy do uprawy w kokosie

 

Zestaw Canna Coco A&B jest dostosowany do upraw kokosowych. Formuły składają się z wysokowartościowych minerałów, a także naturalnych chelatów i kwasów fulwowych dla optymalnego wchłaniania składników odżywczych. Dzięki tej odżywce otrzymasz soczyście zielone liście i twarde jak skała, gęste pąki.

Superthrive

Mieszanka nietoksycznych witamin w super skoncentrowanym roztworze zawiera wszystko, czego potrzebują nowe sadzonki. Ten produkt naprawdę pomaga w zapewnieniu Twoim roślinom silnej podstawy korzeniowej, której będą potrzebować, żeby przetrwać na świeżym powietrzu.

Przydatnym produktem ubocznym stosowania tych składników odżywczych jest wzrost liści, a twoje rośliny staną się intensywnie zielone, nawet jeśli nie są tylko sadzonkami i zastosujesz ten potężny roztwór witamin. Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić wczesną wydajność, zapewnić długotrwałe bezpieczeństwo swoim roślinom, czy po prostu chcesz uzupełnić glebę, na której rosną rośliny, może to być idealne rozwiązanie.

 

W ofercie posiadamy nawozy organiczne

Organiczne składniki odżywcze są całkowicie naturalne i bardziej ekologiczne. Organiczne nawozy mogą być najlepsze, jeśli uprawiasz rośliny w glebie. Jeśli chcesz, aby Twoje rośliny miały wyjątkowy i wspaniały smak i aromat, wybierz organiczne odżywki.

Nawóz Biobizz 

  • Bio Grow;
  • Bio Bloom;
  • Top Max;

Biobizz tworzy odżywki dla roślin od prawie 30 lat, a ich potrójna kombinacja Bio Grow, Bio Bloom i Top Max to najlepiej sprzedający się nawóz dla roślin konopi w mieszankach glebowych lub substratowych. Zarówno nowi, jak i doświadczeni hodowcy docenią te certyfikowane, organiczne składniki odżywcze zaprojektowane z myślą o zdrowych roślinach i obfitych zbiorach.

Bio Grow to produkt kompletny, który można stosować na wszystkich etapach wzrostu roślin, w tym zarówno wegetacji, jak i kwitnienia. Gdy rośliny zaczną kwitnąć, stosujemy Bio Bloom, mieszankę azotu, potasu, fosforu, aminokwasów i enzymów, które dają duże, silne pąki. Top Max działa w harmonii z Bio Bloom i jest przeznaczony do stosowania przez cały okres kwitnienia. Stosowanie Top Max zwiększa rozmiar i wagę kwiatów, wytwarza piękne pąki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl