ClickCease

ul. Słoneczna 4, Bielany Wrocławskie

Pn - Czw 09:30 -17:30/ Pt 09:30 -17:00 / Sb ZAMKNIĘTE


ul. Farysa 44B - wjazd od ul.Prozy, Warszawa

Pn-Pt 10:00 - 18:00/ Sb 11:00 - 14:00


ul. Słupska 21, Poznań

Pn-Pt 09:30 - 17:30 / Sb 09:30 - 14:30

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Zasilacz cyfrowy Lumatek PRO - 4 stopniowa regulacja 600W 400V

Zasilacz cyfrowy Lumatek PRO - 4 stopniowa regulacja 600W 400V Growshop -sklep ogrodniczy we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu
  • promocja
Dostępność: Growshop - sklep ogrodniczy we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu Bardzo duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 709,20 zł 788,00 zł 709.20
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Opis produktu

Lumatek Dimmables z 4-ro stopniową regulacją mocy
600W - posiada ustawienia 400W - 400W SL oraz 600W - 600W SL ( SL - super lumen, 110% mocy )


Elektroniczne układyzasilania zdalnego Lumatek Pro600 EU/UK i Lumatek Pro1000EU/UK Remote Electronics służą do zaislania profesjonalnych elektronicznych wysokoprężnych lamp uprawowych HPS600W 400V i 1000W 400V EL i są przeznaczone szczególnie do uprawy roślin. Elektroniczne układy zasialania Lumatek Pro korzystają z napięcia 240V zasilając wyłącznie lampy 400 V HPS.

Testy naszego produktu wskazują, że zasilacze Lumatek podnoszą wydajność lamp do 30% w porównaniu do standardowych zasilaczy magnetycznych, oraz 10% do 15% w porównaniu do konkurencyjnych zasilaczy cyfrowych. W czasie długotrwałego użytkowania zasilaczy Lumatek wydajność pracy ich nie spada co oznacza, że elementy wewnątrz zasilacza nie starzeją się tym samym nie zwiększają zużycia prądu. W przeciwieństwie do konkurencyjnych zasilaczy cyfrowych Lumatek jest bardziej zaawansowany technologicznie. Jaka jest różnica ? Lumatek korzysta z kilku micro-procesorów podobnych do tych w twoim domowym komputerze. To micro-procesor pozwala zasilaczowi na uruchomienie w dedykowany sposób lampy HPS lub MH, dokonując zmian prądu wyjściowego w zależności od typu lampy oraz obciążenia jej stałej pracy. Zadaniem micro-procesora jest również zwiększanie wydajności lampy w trakcie jej zużycia wywołanym ciągłą pracą. Podane wartości na pokrętle są stale i nie mogą zostać zmienione przez użytkownika. Istnieje wiele różnych zasilaczy cyfrowych na rynku, zazwyczaj są one zrobione z gorszych elementów. Mogą też nie być w pełni zasilaczami cyfrowymi.

( Dotyczy wersji Dimmable ) „Pokrętło na zewnętrznej obudowie zasilacza Lumatek pozwala na dostosowanie siły strumienia świetlnego w zależności od konkretnych potrzeb użytkownika. Zasilacz Lumatek Dimmable pozwala na zmianę napięcia wyjściowego za pośrednictwem czterech pozycji pokrętła ( w przypadku zasilacza „600W” - 360W,400W,600W ,SuperLumen oraz w przypadku zasilacza „400W” - 250W,250WSL,400W,400WSL ). Dodatkowe ustawienie pokrętła na opcji SuperLumen pozwala na podniesienie wydajności zasilacza Lumatek DIM do 110% mocy. W celu przełączenia zasilacza za pośrednictwem pokrętła odczekaj 10minut do pełnego rozgrzania się lampy, w przeciwnym przypadku można ją uszkodzić . Aby zmienić napięcie wyjściowe zasilacza po prostu przełącz pokrętło w jedną z czterech pozycji.”

Zasilacz Lumatek jest zaprogramowany do „miękkiego startu” oznacza to że lampa nie wymaga większego przepływu energii. Zwiększa to żywotność lamp i pozwala użytkownikowi na włącznie wielu zasilaczy w tym samym momencie. W celu zapewnieniu bezpieczniej eksploatacji Lumatek jest zaprogramowany do odłączenia zasilania lampy w przypadku uszkodzenia przewodów oraz uszkodzenia żarówki. UWAGA!!! Podłączenia zasilacza do odbłyśnika może dokonać tylko osoba do tego uprawniona.

Zasilacz Lumatek jest kompletnie cichy, nie posiada żadnych części ruchomych typu wentylatory. Wszystkie elementy wchodzące w rezonans magnetyczny zostały pokryte specjalną do tego celu żywicą. Każda pojedyncza sztuka jest testowana w naszej fabryce przez 12 godzin w celu zapewnienia maksymalnej niezawodności. Konkurencyjne cyfrowe zasilacze mogą zakłócać sygnał radiowy i satelitarny nawet do 50m, tym samym mogą powodować zakłócenia w odczycie przyrządów pomiarowych typu PH-metr lub EC-metr. Zasilacz Lumatek prawidłowo podłączony może pracować w odległości nie mniejszej niż 1,5m od tych urządzeń. Nie będzie to wpływać na odczyt w/w urządzeń.

5 Lat Gwarancji !!!

Firma Lumatek gwarantuje użytkownikowi końcowemu, że wyżej wymieniony produkt jest wolny od wad i usterek mechanicznych. Okres gwarancji wynosi pełne 3 lata od momentu zakupu towaru przez klienta + 2 lata (przyjęcie warunkowe) licząc od daty wystawienia faktury sprzedaży przez producenta firmie zajmującej się importem lub dystrybucją w kraju. Utrata gwarancji następuję w trakcie niewłaściwego użytkowania lub nie stosowania się do instrukcji . W celu zgłoszenia reklamacji należy przedstawić urządzenie bez żadnych wad mechanicznych wraz z dowodem zakupu do miejsca sprzedaży towaru. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji serwis ma prawo do naprawy lub wymiany towaru na inny sprawny, taki sam model zasilacza. Data zakupu jest oparta na oryginale dowodu zakupu. W tym celu należy zachować dowód w trakcie całego okresu trwania gwarancji.

Nasze testy wykazały że zasilacze Lumatek pracuję nawet w 70stopniach celcjusza, w przeciwieństwie do konkurencyjnych zasilaczy cyfrowych które to wyłączały się już w 50stopniach.

Uwagi:
Zasilacz posiada opcję "End of the lamp life" co oznacza, że urządzenie samo wykryje kiedy żarówka jest na wyczerpaniu i nie zostanie zasilona ponownie (zasilacz będzie się wyłączał)

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl