ClickCease

ul. Słoneczna 4, Bielany Wrocławskie

Pn - Czw 09:30 -17:30/ Pt 09:30 -17:00 / Sb 10:00-13:00


ul. Farysa 44B - wjazd od ul.Prozy, Warszawa

Pn-Pt 10:00 - 18:00/ Sb 11:00 - 14:00


ul. Słupska 21, Poznań

Pn-Pt 09:30 - 17:30 / Sb 09:30 - 14:30

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Green Planet 3part GP3 Kit Zestaw nawozów - bloom / grow / micro + boostery

Green Planet 3part GP3 Kit Zestaw nawozów - bloom / grow / micro + boostery Growshop -sklep ogrodniczy we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu
  • promocja
Dostępność: Growshop - sklep ogrodniczy we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu spodziewana dostawa
Cena: 269,10 zł 299,00 zł 269.10
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Opis produktu

Czym jest zestaw nawozów Green Planet Medi One 1 Part?
Green Planet Medi-One-Kit składa się z pięciu komponentów:

500 ml Medi One,
500 ml Ocean Magic,
500 ml Massive Bloom,
500 ml Liquid Weight,
500 ml Rezin.
W 100% ze składników naturalnych, przeznaczony jest do użytku w ogrodnictwie organicznym zalecany do stosowania przy uprawie roślin medycznych.

Jak stosować zestaw nawozów Green Planet Medi One 1 Part?
Zestaw nawozów Green Planet Medi-One-Kit jest specjalnie dobrany do stosowania przy uprawie w ziemi lub kokosie, roślin medycznych i innych roślin które wymagają poszczególnych substancji odżywczych aby rosnąć zdrowo.

Funkcje zestawu Green Planet Medi One 1 Part.
Medi-One jest produktem jednoczęściowym, to wszystko czego potrzebujesz do swojego ogrodu!
-Medi-One zawiera wyciąg hydrolizy ze śledzia, który wydobyto w procesie powolnego wyparowywania, aby zabezpieczyć kwasy aminowe - uzyskuje się je z ekstraktu z wodorostów z Północnego Atlantyku i siarczanu potasu, który dostarcza dodatkowy azot, fosfor i potas. Naturalne humiany są także dodane aby zwiększyć ogólny balans w tym wysoko jakościowym nawozie. Medi-One zawiera specjalne składniki pokarmowe produkujące obfity naturalny zapach. Formuła płynu może być również używana na wszystkich warzywach, owocach, kwiatach, drzewach i roślinach domowych. Dostarcza niezbędnego azotu, fosforu i potasu w stosunku 4-3-3.

-Ocean Magic to spray zawierający organiczny ekstrakt pozyskiwany z wodorostów, zebranych w nieskażonych wodach północnego Oceanu Atlantyckiego. Wodorosty te są przetwarzane na zimno, aby zachować wszystkie niezbędne minerały i składniki odżywcze i zapewnić, że nie wystąpi niedobór mikroskładników pokarmowych podczas opryskiwania.
Zawiera bogactwo w 100% organicznych składników odżywczych, aminokwasów, biostymulatorów i enzymów. Może być stosowany jako spray do oprysku lub do zraszania gleby, nadaje się również do systemów hydroponicznych.

-Massive Bloom to najlepszy dodatek do kwitnienia. Organiczny składnik odżywczy dla kwitnienia wzbogacony wszystkimi niezbędnymi mikroelementami: zwiększający rozmiar kwiatów, poprawia smak owoców, podział komórek, zdrowie, kolor i zwiększa plon. Growerzy zachwycają się tym, jak dobrze działa preparat Massive Bloom, w związku z czym zgłaszają wzrost suchej masy o ponad 30%.

-Liquid Weight to mieszanka prostych i złożonych węglowodanów wraz z własnym ekstrahowanym triakontanolem, ekstraktami z juki, aminokwasami, kwasem askorbinowym i kwasem humusowym o niskiej masie cząsteczkowej. Te składniki dają twoim roślinom naturalną zdolność do produkcji własnych zapasów węglowodanów. Liquid Weight jest doskonałym suplementem węglowodanowym, który stanowi dodatkowe źródło energii dla twoich roślin, dając ogromne imponujące owoce i kwiaty. Korzystne źródła węglowodanów wspierają bezpośrednio twoją roślinę i działają jako źródło pożywienia dla mikroorganizmów w strefie korzeniowej. Prowadzi to do zwiększonego wchłaniania niezbędnych składników odżywczych i stymulantów wzrostu, takich jak triakontanol.

-Rezin to wzmacniacz aromatu i smaku. Pomaga roślinom wytwarzać więcej terpenów, co skutkuje lepszymi ekstrakcjami. Rezin składa się z kombinacji kwasu askorbinowego, cytrynowego, glukonowego i mlekowego powstałych w wyniku złożonego procesu fermentacji.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl