ul. Słoneczna 4, Bielany Wrocławskie

Pn 9:30-17:30 / Wt-Pt 9:30-18:00 / Sb 10:00-12:00


ul. Farysa 44B - wjazd od ul.Prozy, Warszawa

Pn-Pt 10:00 - 18:00/ Sb 11:00- 15:00


ul. Słupska 21, Poznań

Pn-Pt 09:30 - 17:30 / Sb 09:30 - 14:30

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Lampa LED Grow Lumatek

Lumatek zawsze był znany z produkcji wysokiej jakości lamp LED do uprawy roślin w namiotach Growbox.

Wysokiej jakości oświetlenie Lumatek LED do uprawy, wykorzystuje najnowszą technologię i wydajność oprawy. Lumatek sprawił, że diody LED stały się niedrogą opcją dla hodowców. To pełne spektrum i wysokiej jakości światło Lumatek Zeus LED Grow ma idealną równowagę między jakością światła a intensywnością – dzięki czemu światło LED jest idealną opcją do oświetlenia – odpowiednie przez cały cykl wzrostu dla Twoich roślin.

Oświetlenie do uprawy Zeus Pro LED firmy Lumatek

Oświetlenie do uprawy Zeus Pro LED firmy Lumatek jest wyposażone w najlepsze diody LED LUMLED o pełnym spektrum, które można przyciemniać. Seria Zeus jest niezwykle lekka i może pokryć powierzchnię do 1,5m2.

Funkcje oświetlenia LED do uprawy Zeus Pro 600w:

Lumatek Zeus 600w Pro LED Grow Lights można w pełni kontrolować za pomocą cyfrowego panelu Lumatek lub dowolnego kontrolera wyjściowego 0-10V. Nawet jeśli Twój sterownik uniwersalny ma interfejs portu RJ, nadal możesz uruchomić nasze diody LED, używając konwertera sygnału RJ do adaptera sterującego 0-10V.
W porównaniu ze standardowymi, otwartymi lampami do uprawy HPS/MH, Zeus 600w Pro może osiągnąć o 30-40% mniejszą wydajność HVAC.

 

Oświetlenie Lumatek LED Grow nadaje się do:

 

  •     Propagacji
  •     Klonowania
  •     Etapu wegetatywnego
  •     Etapu kwitnienia
  •     Uprawu w pomieszczeniach

 

Szereg diod LED tworzy równomierne rozproszenie światła w niewielkiej odległości od rośliny – zapewniając doskonałą penetrację światła, bez gorących punktów lub powodowania stresu cieplnego. Innowacyjny radiator Lumatek i zastosowanie „pasywnej naturalnej konwekcji” sprawiły, że Zeus jest lampą nie posiadającą wentylatora, co powoduje redukcję hałasu i zwiększa żywotność diody LED.

 

Lampy Lumatek LED są super wydajne

Oprawa 600 W wytwarza 1620 µmol/s PPF przy wydajności 2,7 µmol/J i jest idealna do obszarów uprawnych o powierzchni 1,5 m2.

 

Technologia pełnego spektrum

Wszystkie lampy do uprawy Lumatek LED wykorzystują mieszankę białych, ciemnoczerwonych i dalekiej czerwieni  diod LED, aby stworzyć wysokowydajne źródło światła, które jest idealnie skalibrowane, aby zapewnić najlepszą intensywność, a także jednolitą i stabilną moc wyjściową – dzięki czemu Zeus doskonale nadaje się do optymalnej absorpcji światła.

 

Chłodzenie pasywne

Innowacyjna konstrukcja i zaawansowana technologia w lampy led Lumatek Zeus oznacza, że lampa do uprawy ma diody LED o dużej mocy z pasywnym chłodzeniem konwekcyjnym – ta bezwentylatorowa konstrukcja zapewnia, że nie ma żadnych ruchomych części – co oznacza, że Zeus jest wyjątkowo wytrzymały i ma bardzo długą żywotność, pozwalając również na pracę w niemal całkowitej ciszy.

 

Kompatybilność uniwersalnych systemów sterowania

Oprawy LED Lumatek Zeus mogą być w pełni sterowane za pomocą Panelu Cyfrowego Lumatek lub dowolnego innego systemu sterowania, który wykorzystuje sygnał wyjściowy 0-10V. Nawet jeśli Twój sterownik uniwersalny ma interfejs portu RJ, nadal możesz uruchomić nasze diody LED za pomocą konwertera sygnału RJ na adapter sterujący 0-10V.

 

Dlaczego warto wybrać Lampy Lumatek LED?

Z Lampami Lumatek Led oszczędzasz na rachunkach za prąd. Rozwiązania Lumatek LED daja mozliwość zaoszczędzenia 40% energii elektrycznej.

Lampy LED  zwiekszaja plony i podnoszą wydajność roślin i upraw.

Elastyczne natężenie światła. Diody Lumatek można przyciemniać, aby dostosować poziom PPF do uprawy i etapu wzrostu bez zmiany widmowego rozkładu mocy lub utraty wydajności.

Wydajność. Diody LED Lumatek są przystosowane do 60 000 godzin użytkowania i są objęte 5-letnią gwarancją.

Zredukowane HVAC. Diody LED Lumatek są bardzo wydajne, a mniejsze zużycie energii oznacza mniej ciepła uwalnianego do przestrzeni, co pozwala na potencjalnie niższe obciążenia HVAC.

Bezpieczeństwo. Sterowniki LED Lumatek zapewniają pełną ochronę obwodu, w tym ochronę przed nadmiernym/podnapięciowym, zwarciem i nadmierną temperaturą. Sterowniki LED Lumatek Zeus posiadają również funkcję automatycznego zwiększania/zmniejszania mocy, aby dopasować ilość pasków świetlnych podłączonych do oprawy. Wszystkie oprawy LED Lumatek posiadają certyfikat CE LVD i zgodność z EMC.

Lampy Lumatek, lampy LED do uprawy roślin dostępne w sklepie Growweed:

Lumatek LED ATS 300W PRO- NOWOŚĆ

Lumatek LED ATTIS 200W

Lumatek LED ATTIS 300W

Lumatek LED ZEUS 465W Compact PRO

Lumatek LED ZEUS 600W

Lumatek LED ZEUS 600W PRO

Lumatek Zeus LED 1000W Xtreme PPFD CO2

Lumatek Zeus PRO 2.9 600W 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl