ClickCease

ul. Słoneczna 4, Bielany Wrocławskie

Pn - Czw 09:30 -17:30/ Pt 09:30 -17:00 / Sb ZAMKNIĘTE


ul. Farysa 44B - wjazd od ul.Prozy, Warszawa

Pn-Pt 10:00 - 18:00/ Sb 11:00 - 14:00


ul. Słupska 21, Poznań

Pn-Pt 09:30 - 17:30 / Sb 09:30 - 14:30

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Zasilacz Elektroniczny GIB 600W Lighting LXG Timer

Zasilacz Elektroniczny GIB 600W Lighting LXG Timer Growshop -sklep ogrodniczy we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu
  • promocja
Dostępność: Growshop - sklep ogrodniczy we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu Brak towaru
Cena: 778,50 zł 865,00 zł 778.50
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Opis produktu

STATECZNIK ELEKTRONICZNY - PRZETWORNICA - BALLSAT - 600W - GIB LIGHTING - LXG TIMER

GIB LIGHTING producent lamp oraz akcesoriów do oświetlania asymilacyjnego od niedawna oferuje nowy statecznik elektroniczny GIB LXG TIMER 600W. Jest to pierwszy z serii produktów LXG, jest to unowocześniona seria stateczników elektronicznych GIB Lighting NXE, oferująca lepszą funkcjonalność i trwałość.

Został on już zaprezentowany na kilku targach i spotkaniach growerów, zyskując uznanie i wzbudzając ciekawość dzięki zastosowaniu do jego obsługi pilota.

GIB LXG TIMER 600W można programować dzięki zintegrowanemu układowi zegarowemu w typowych układach organizacji czasu oświetlania, przykładowe klasyczne sekwencje dobowe to 12h / 12h lub 18h / 6h.

GIB LXG TIMER 600W umożliwia regulację mocy oświetlenia w zakresie od 250W do 660W. Przy czym jest możliwość określania mocy oświetlenia z dokładnością co 1 Wat. Należy jednak pamiętać, że nominalna wartość ustawienia nie może przekraczać 110% wartości mocy stosowanej lampy, na przykład lampa 400 W może być włączana pod statecznikiem ustawionym na 440W. Wartość ta będzie maksymalnym poziomem mocy dla tego typu lamp gwarantującym zachowanie bezpiecznego progu użytkowania statecznika..

GIB LXG TIMER 600W statecznik elektroniczny jest wyposażony w wyświetlacz. Dzięki zastosowaniu wyświetlacza wyposażonego w tablicę numeryczną oraz funkcyjne diody LED łatwo można dokonywać ustawień urządzenia. Wyświetlacz dostarcza informacji i umożliwia użytkownikowi poprzez szereg komend łatwiejsze sterowania i zarządzanie oświetleniem. Pomaga również w sterowaniu statecznikiem poprzez pilot, który można zakupić osobno. Każdy pilot potrafi jednocześnie sterować oprogramowaniem do 10 zasilaczy GIB LXG TIMER 600W

Specyfikacja techniczna:

- Typ transformatora: statecznik elektroniczny
- Zakres napięcia wejściowego w zakresie: 180 VAC - 265 VAC (prąd przemienny)
- Nominalny pobór prądu: 2,8 A przy 240 VAC
- Czas do wyłączenia zapłonu: ≤ 15 sek.
- Minimalny odstęp czasowy: 1 min.
- Optymalna Temperatura pracy: od -20 °C do + 50 °C (-4 °F do +122 °F)

GIB LXG TIMER 600W posiada kilka ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych. System SSG - Silent Stream Grid to rozwiązanie technologiczne pozwalające na działanie urządzenia w sposób cichy i z dbałością o chłodzenie, dzięki czemu urządzenie jak i jego komponenty działają sprawniej i mają lepszą żywotność. Innym ciekawym rozwiązaniem jest system SunDawn, system stymulujący naturalny cykl słoneczny. Wraz z systemem optymalnego zapłonu lamp wysokoprężnych lub metalo-halogenkowych pozwala na zachowanie ich właściwości świetlnych w dłuższym okresie. Oczywiście nie można zapomnieć o klasycznym rozwiązaniu Super Lumen. Jest to funkcja generująca o 15% więcej emisji światła.

Producent GIB zapewnia, że zastosowane rozwiązania w zakresie konstrukcji, systemów chłodzenia i programowania na poziomie mocy 600W dostarcza więcej lumenów oraz PAR niż każdy inny alternatywny produkt z tej kategorii dostępny na rynku.

Lampa dedykowana dla tego statecznika elektronicznego: Lampa GIB Pure Bloom Spectrum XTreme Output 600W

W pudełku wraz z zasilaczem znajduje się:

- przewód zasilający o dl. 170 cm (wpinamy go bezpośrednio do zasilacza za pośrednictwem wbudowanego wtyku IEC)
- podkładki antypoślizgowe
- instrukcja obrazkowa (DE, EN, FR, ES, IT, NL) Do połączenia zasilacza z gniazdem lampy, zalecamy dokupić kabel z końcówką IEC
- męski

Urządzenie można wyposażyć w opcjonalny pilot pozwalający sterować wszystkimi dostępnym funkcjami z odległości nawet 20m!

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl