ClickCease

ul. Słoneczna 4, Bielany Wrocławskie

Pn - Czw 09:30 -17:30/ Pt 09:30 -17:00 / Sb 10:00-13:00


ul. Farysa 44B - wjazd od ul.Prozy, Warszawa

Pn-Pt 10:00 - 18:00/ Sb 11:00 - 14:00


ul. Słupska 21, Poznań

Pn-Pt 09:30 - 17:30 / Sb 09:30 - 14:30

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

BLUELAB PRO CONTROLLER BASE V2

BLUELAB PRO CONTROLLER BASE V2 Growshop -sklep ogrodniczy we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu
  • promocja
Dostępność: Growshop - sklep ogrodniczy we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu Bardzo duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 5 517,00 zł 6 130,00 zł 5517.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Opis produktu

Zautomatyzuj odżywianie roślin w Swojej uprawie. Dzięki automatyzacji oszczędzasz czas Twoje rośliny są zawsze odżywione oraz Masz pewność stałej kontroli pH roztworu, składników odżywczych i temperatury w czasie rzeczywistym.

Bluelab Pro Controller to w pełni zautomatyzowany system kontrolujący parametry: pH, substancje odżywcze oraz temperaturę, przeznaczony dla hobbystów jak i profesjonalistów.
Szybkie reagowanie na potrzeby roślin.
Rozwiązywanie problemów i optymalizacja do uzyskania pomyślnej uprawy.
Zintegrowana automatyka dająca większe zyski.

Pełna kontrola pH, przewodnictwa i temperatury w jednym urządzeniu.

Po podłączeniu Bluelab® PeriPod™ ( system dozowania ) zarządza wartościami pH, przewodności EC i temperatury w zbiornikach. W miarę karmienia roślin pH i składniki odżywcze są automatycznie dostarczane do pożądanego zakresu.
Monitoruj, rejestruj dane i kontroluj system w czasie rzeczywistym, aby natychmiast reagować na spersonalizowane ustawienia i alerty systemowe bezpośrednio z komputera.

Dostosuj swój system, łącząc Bluelab Pro Controller z Bluelab PeriPod .

Optymalizuj wydajność uprawy za pomocą dostarczania w stały i kontrolowany sposób sudstancje odżywcze wartości pH, korzystając z dozującego systemu Bluelab Pro Controller + PeriPod. Jest to prosty sposób kontroli 24h, 7 dni w tygodniu, 12 miesięcy w roku, dając możliwość skupienia się i pielęgnacji uprawy zewnętrznej lub wewnętrznej.
Wystarczy zaprogramować sterownik pH i przewodności, na których chcesz aby system pracował, a także odstępy czasu dozowania do wielkości pomp ( PeriPod ) mieszalnika i poziomu rozcieńczenia roztworu podstawowego. Można również wybrać kontrolę temperatury roztworu substancji odżywczych lub powietrza.

Kompatybilny z niezawodnymi pompami Bluelab Triple Peridoser lub Bluelab Solenoid, zbudowanymi z trwałych elementów i przygotowanych do ciągłej pracy. Peridoser zarządza również dozowaniem dwuczęściowego roztworu substancji odżywczych ( A & B, oraz pH w górę lub w dół ).


Sterownik Bluelab Pro Controller zajmie się ciężką pracą ale również połączy się z oprogramowaniem połączonym z serwisem Bluelab Mobile.
Większa wartość użytkowa, a także więcej dodanych funkcji. Dosetronic - który od ponad 20 lat sprawdza się na rynku hydroponicznym na całym świecie i zyskał sobie międzynarodową renomę.


Pobierz odpowiednie oprogramowanie dla Twojego komputera, laptopa, tableta, smartfona...


Jest to jeden z najbardziej niezawodnych kontrolerów w swojej klasie

Ważne wskazówki:
Elektrodę/sondę pomiarową należy umieścić w zbiorniku z wodą na głębokości ok. 2-3 cm
Rurkę, za pomocą której będzie wpompowywany do zbiornika płyn obniżający lub podwyższający pH umieszczamy w niewielkiej odległości od elektrody/sondy - ok. 2cm (aby reakcja urządzenia była jak najszybsza).
Zarówno elektrodę jak i rurkę biegnącą od pompy z regulatorem pH zaleca się umieścić jak najdalej od pompy wody, będącej na wyposażeniu systemów hydroponicznych ( w przeciwnym wypadku mogłaby zassać regulator pH bezpośrednio do korzeni naszych podopiecznych, a tego byśmy nie chcieli)
Gwarancja na elektrodę: 6 miesięcy gwarancji na wymienną elektrodę pH.
Żywotność elektrody: 1 - 2 lata
Gwarancja na urządzenie: 2 lata

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl